Orange İnşaat
  • sunny
  • dark_mode

Hakkımızda

  • Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yaşama ve Geleceğe Önem Veriyoruz

Özdilek, Orange İnşaat markasıyla konforlu yaşam alanları sunan konut, turizm sektörüne yön veren otel, modern mimari ve son teknoloji ile tasarladığı alışveriş merkezi projeleriyle beklentileri karşılayan alanlar sunuyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği hizmet ve fikirlerini, tasarladığı projelerine dahil eden Orange İnşaat, müşterilerinin memnuniyeti için tecrübe ve birikimlerini paylaşmayı sürdürüyor. Eskişehir Loft projesiyle 2013 yılında ilk yatırımını hayata geçiren Orange İnşaat, Eskişehir’in en prestijli bölgelerinden birinde yer alan bu proje ile doğanın ve yeşilin huzurunu, konforlu ve lüks bir yaşam alanı olarak Eskişehirlilere sunmuştur. Grubun bu alandaki ikinci yatırımı ise sosyal yaşamın en hareketli noktasında, güvende ve mutlu bir yaşam sunan Kocaeli Atakent Konutları projesi olmuştur. Orange City Bursa Fethiye, doğal güzellikleri ve tarihe tanıklığı ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Bursa’nın modern yüzü Nilüfer’de 2017 yılında hayata geçirilmiştir. 9 blok ve 116 daireden oluşan proje; yeşili, enerjisi ve samimiyetiyle hem şehrin merkezinde hem de şehrin karmaşasından uzak yaşamanıza olanak sağlayacak bir hayat sunmak için tasarlanmıştır. Tasarımı ve yapı kalitesi, detay çözümleri, özenli malzeme seçimi, kentsel peyzajı, sosyal yaşam alanları ile şehre değer katan bir yaşam projesi olmuştur.

Özdilek, 50 yılı aşkın tecrübesinden aldığı güçle konut projelerinin yanı sıra 1996 yılından itibaren kendi bünyesindeki tüm yapılar, Orange İnşaat’ın gerçekleştirdiği projelerdir. İstanbul’un kalbi Levent’te 316 bin 895 metrekare inşaat alanına sahip Özdilek Center’ın içerisinde yer alan River Plaza, Wyndham Grand İstanbul Levent ve ÖzdilekPark İstanbul başta olmak üzere Wyndham Grand İzmir Özdilek, ÖzdilekPark Antalya, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’in yapımını tamamlamıştır. Bunun dışında Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren 11 alışveriş merkezi ve 7 hipermarket, Özdilek güvencesiyle Orange İnşaat tarafından hizmete sunulmuştur.

Bursa’da yeni bir yaşam projesi olarak devam eden Orange City Balat, doğa ve ormanla iç içe lüks bir konutun ötesinde yaşam merkezi olarak hayat buluyor. Bursa’nın en gözde yeşil alanlarından biri olan Balat Atatürk Ormanı’na yakın konumu ve şehrin kalbinin attığı sosyal alanlarıyla Balat’ta yer alan bu proje, sakinliği ve hareketi uyum içerisinde sunuyor. Yenilikçi projeleriyle inşaat sektöründeki birikim ve tecrübelerini artırmaya devam eden Orange İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, beklentilerin ötesinde bir yaşam tarzı sunmaya devam ediyor.

ÖZDİLEK HOLDİNG

Güvenilir, Dinamik ve Lider Bir Marka

Özdilek, yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulan temelleriyle faaliyet gösterdiği her alanda güvenilir, dinamik ve lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Orange İnşaat’ı hayata geçiren Özdilek’in faaliyet alanları: alışveriş merkezi, Ar-Ge, eğlence merkezi, enerji, ev tekstili, e-ticaret, gıda, inşaat, iş merkezi, ithalat & ihracat, kafe & restoran, sağlıklı yaşam merkezi, perakende, sigorta, sinema, turizm, ziraat ve besi çiftliğidir. Özdilek Holding, perakende ve hizmet operasyonlarında 8 bin kişilik ekibi ile yılda 70 milyonu aşkın ziyaretçiye hizmet vermekle birlikte, ev tekstilinde de milyonlarca kişinin hayatına dokunmaktadır. Müşterileriyle kurduğu duygusal ve samimi bağ, taviz vermediği kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanlarından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Özdilek Grubu; Türkiye ve global dünya için çalışmaya ve değer üretmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Değerlerimizi Paylaşarak Gelişimimizi Sürdürüyoruz

Kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve mutlak misafir memnuniyeti ilkelerini benimseyen ve bu ilkeleri taviz vermeksizin hayata geçiren Özdilek, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve sektöründe ilk olma özelliği ile ISO 10002 Misafir Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir.

Kalite Politikalarımız

  • ISO 9001 PERAKENDE OPERASYONLARI KALİTE POLİTİKAMIZ

  • ISO 10002 MİSAFİR MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

  • ISO 50001 ENERJİ YÖNETİMİ POLİTİKAMIZ

En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.