Orange İnşaat
  • sunny
  • dark_mode

Mimari Tasarım

  • İnovatif Teknolojiler

  • Modern Yaşam

İşlevsel ve Estetik Bir Dokunuş

Orange İnşaat olarak tüm yapı projelerimizde benimsediğimiz mimari yaklaşımımızda, estetik ve fonksiyonellik ilkelerinin bir araya getirilmesi hedefleniyor. Alışveriş merkezi, konut ve otel projelerimizde ihtiyaçları karşılayacak düzeyde modern ve çağdaş bir tasarım anlayışıyla hareket ediliyor.

AVM projelerimizde, işlevsellik ve müşteri deneyimi odaklı bir yaklaşımla mağaza yerleşimi, geçiş alanları, sosyal alanlar ve yeşil alanların optimum kullanımı göz önünde bulunduruluyor. Modern ve dikkat çekici cephe tasarımlarımız, iç mekanlarda tercih ettiğimiz ferah ve aydınlık planlamalarla hem kullanıcı dostu hem de pratiklik ve kolaylık sağlanıyor. Otel projelerinde ise misafirlerin konfor ve rahatlığını ön planda tutan tasarımlar gerçekleştiriliyor.

Estetik açıdan etkileyici bir dış cephe tasarımı ve iç mekanlarda ferah, şık ve işlevsel alanlar oluşturularak, konuklara unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuluyor. Aynı zamanda, enerji verimliliği ve çevresel sürdürülebilirlik prensipleri gözetilerek, doğal kaynakları koruma ve yenilenebilir enerji kullanımına yönelik çözümleri projelerimize entegre ediyoruz.

Konut projelerimizde ise öncelik olarak yaşam kalitesini yükselten, ailelerin ihtiyaçlarına uygun ve sıcak bir ortam sunan tasarımlar geliştiriliyor. Estetik açıdan çekici ve fonksiyonel mekanlar oluşturmanın yanı sıra doğal ışık, havalandırma ve yeşil alanlara önem veriliyor. Projelerimizde, komşuluk ilişkilerini destekleyen sosyal ve spor alanlar gibi ek özelliklerle de yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.

AVM, konut ve otel yapılarında insanların ihtiyaçlarına odaklanan, çevreye duyarlı, işlevsel ve estetik projeler geliştirme vizyonumuzla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.